2012 m. balandžio 14 d., šeštadienis

when nothing goes right, go left

Senai berašiau čia ir šiandien sugalvojau vėl papildyti blogą nauju įrašu. Bent jau pas mane, tai dabar tikras pavasaris - dieną buvo +18 šilumos! Dabar apsiniaukę, tačiau tikrai nepasakyčiau, kad yra šalta.. Tad vakare su draugėm lėksim pabėgioti! SPORTUOSIM.
Vakar buvo koncertas ir šokom su šokiu grupe, labai bijojom (bent jau aš), nes buvo daug pažįstamų ir šiaip.. Tačiau kai pradėjom šokti, viskas buvo gerai, visi mums plojo! Po to ėjom pavalgyti, daug juokėmės, Ieva mums surengė gyvo garso koncertą ir taip nuėjom į kultūros centrą. Ten turėjom mokinti kitas šokių grupes "flasmob'o". Buvo labai smagu, tačiau tikrai pavargom, o paskui vakare buvo tikrai blogas oras..
Šiandien su pussesere važiavom pavažinėti dviračiais, aš isterikavau, nes buvo labai labai apsiniaukę ir tokie negražūs ir tamsūs debesys maišėsi mums... Bet kadangi nepradėjo lyti, viskas buvo super. Prisipirkom valgyti, ir ėjom filmuoti VIDEO, kadangi turėjom pasakyt ką manom apie žmones, kurie paspaudė "LIKE". Dabar tie video keliasi į facebooką, bet tikrai gan ilgai :O
Taigi, galbūt dar vakare sulauksit vieno įrašo arba rytoj, jeigu Ieva atsiųs nuotraukas iš vakar! Gero savaitgalio, mielieji :*

P.S. Jeigu turit kokių klausimų, nuomonių arba pasiūlymų apie ką parašyti bloge, rašykit KOMENTARUOSE arba jeigu jums lengviau, tiesiog mano formspring'e -http://www.formspring.me/monikkutt :PKomentarų nėra:

Rašyti komentarą