2012 m. balandžio 29 d., sekmadienis

that summer feeling

Labai atsiprašau, kad ilgai nepildžiau blogo! Tiesiog kai geresnis oras, norisi ilgiau pabūti su draugais ir draugėmis, linksmai praleisti laiką, o kartais tiesiog tingisi rašyti į blogą.. Tačiau stengsiuosi nuo šiol kuo dažniau čia parašyti :) Ta proga, kad vėl grįžau, atnaujinau ir blogo stilių, kadangi anas man tiesą sakant, nelabai patiko.. Tikiuosi, kad su šiuo išbūsiu ilgiau.
Oras tiesiog NUOSTABUS. +29, kartais kiek mažiau, bet vistiek! Laiką puikiai leidžiu su draugėmis, smagiai būname mieste bei gamtoje ir tiesiog džiaugiamės šiuo puikiu oru.
Šiandien su draugėmis - Migle, Monika ir Paulina buvome susitikti, vaikščiojome visur! Ir parduotuvėse, pirkom visokių čipsų, šokoladų ir gėrimų - NESVEIKO MAISTO.. Buvom prie rampų, "deginomės" ant žolytės, svajojom, daug juokėmės bei klausėm muzikos. Labai smagiai pasibuvom, o po to išsiskirstėm namo. Visgi rytoj į mokyklą.. Vakar taip pat labai smagiai pasibuvom! Taigi, šiek tiek nuotraukų iš vakar ir šiandien dienos:
Taip pat vieni iš naujų pirkinukų (džinsai ir sportbačiai):GEROS SAVAITĖS VISIEMS! Gerai išsimiegokit ir pradėkit pirmadienį su šypsena!

P.S. Jeigu turit kokių klausimų, juos galite užduoti čia anonimiškai (arba ne) http://www.formspring.me/monikkutt
arba tiesiog rašyti KOMENTARUOSE.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą